Elite Street Players

24.02.2015

Barwy

Strony internetowe

Brak dodanych stron internetowych.

Opis klubu dodany przez:

Od 1993 roku na terenie Gminy Głusk prężnie działa Gminny Ludowy Klub Sportowy "Głusk". Klub realizując swoje cele statutowe podejmuje działania mające na celu propagowanie rozwoju kultury fizycznej na terenie naszej gminy.

W 2006 roku powstała sekcja tenisa stołowego która podtrzymuje i reaktywuje dawne bogate tradycje. Drużyna zrzesza zawodników grających w IV lidze seniorów rozgrywek organizowanych przez  Lubelski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz młodzież która dzięki treningom ciągle podnosi swoje umiejętności. Kierownikiem sekcji jest Sylwester Pawlak a opiekunem dzieci i młodzieży jest wieloletni działacz
i honorowy członek Klubu Eugeniusz Drwal.

Klub ciągle współpracuje ze szkołami podstawowymi i gimnazjami znajdującymi się na terenie naszej gminy. Całość współpracy zramienia Klubu koordynuje nauczyciel wychowania fizycznego Pan Dariusz Sawicki. Dzięki wytężonej pracy w przeszłości mogliśmy się cieszyć z niemałych osiągnięć naszych najmłodszych członków Klubu.

Wiadomości (utwórz nową)